10 Aralık 2012 Pazartesi

İşbaşı

İstanbul'da geçen 4 günün ardından yeni bir pazartesiye uyandım. Servisle hastaneye gittim. Merak ettiğim ben yokken odamı kimseye verip vermedikleri ve odanın hala benim olup olmadığıydı.

Öğrendiğime göre ben yokken kimse odamda poliklinik yapmamıştı ve oda hala benimdi. Ben yokken, hem de tam gittiğim gün Genel Cerrah iki tüp takmış, o hastaları Göğüs Cerrahisi servisine aldım.

Daha önceden tüp takıp taburcu olduktan sonra bugün kontrole çağırdığım hasta dışında gelen olmadı. Öğlene kadar ihmal ettiğim blogları ve siteleri okudum.

Öğle yemeğinden sonra çay içtiğimiz odada "İstanbul nasıldı", "Buradan gitmek nasıldı" sorularına maruz kalma görevimi de başarıyla atlattım.

Çıkışta odaya döndüm. Oda arkadaşımla spor kompleksine gidip langırt ve masa tenisi oynadık. Daha sonra polisevine dönüp bir şeyler yedik.

Oda arkadaşım polisevinden çıkış yapacağını, arkadaşlarının evine çıkacağından bahsetti.

Biraz televizyon izleyip uyudum.

1 yorum:

  1. While anyone can create a membership, the real action is within the invitation-only ranked golf equipment that compete towards one another. "These video games are not playing because of|as a end result of}, among other reasons, they provide no alternative for gamers to win cash or something of value," the statement stated in part. And need to|if you wish to} play Slingo on-line, you’ll be happy to know that Mecca Games provides revolutionary video games corresponding to Slingo Rainbow Riches and extra in its collection. If you might be} prepared for a couple of of} rounds of Slingo, then pop in and provides it a try – there are a couple of of} variations of this recreation ready for you. There’s only method to see 카지노 사이트 what all the fuss is about in terms of|in relation to} Slingo – it’s to offer it a attempt to guess on Slingo. There are loads of classics to look out for when you select Mecca Games.

    YanıtlaSil